historie naszych klientów

Karol

Karol poświęcał ponad 30 minut dziennie na układanie rzadkich włosów. Mimo wielu starań łysienie nie zahamowało a włosów z miesiąca miesiąc było coraz mniej.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Karola

Zabiegi przeszczepu włosów są coraz bardziej atrakcyjne finansowo dlatego również Karol intensywnie zaczął myśleć o tego typu rozwiązaniu. Jednak po konsultacji z wieloma osobami po przeszczepie zaczął dostrzegać w tego typu rozwiązaniu coraz więcej wad niż zalet. Widoczne blizny czy brak gwarancji przyjęcia się przeszczepu zdecydował że bezpieczniejszą opcją stała się mikropigmentacja skóry głowy która co prawda nie pozwala uzyskać długich włosów ale nie wyklucza w przyszłości przeszczepu włosów.

przed
po
OPINIE O SCALPMANN

Karol o nas

„Bardzo długo zastanawiałem się nad ścięciem włosów i wyborem fachowca, któremu mógłbym powierzyć swoją głowę. Byłem na konsultacji w wielu salonach, a także rozmawiałem telefonicznie z kilkoma miejscami w całej Polsce, którzy świadczą takie usługi. Pan Krzysztof wywarł na mnie świetne wrażenie. Po pierwszej wizycie konsultacyjnej nie miałem wątpliwości, że efekt końcowy będzie oszałamiający. Bardzo dobrze wspominam zabieg, gdyż wszystko było na najwyższym poziomie, a Pan Krzysztof to bardzo sympatyczny specjalista, który nie wypuści Cię z salonu bez metki wspaniałego efektu krótko ściętych włosów. Bardzo polecam!”

play

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp