Mikropigmentacja skóry głowy, ile to kosztuje?

Rozumiemy, że zabieg mikropigmentacji włosów jest bardzo osobistym zabiegiem. Podobnie jak Ty, każda procedura zabiegowa jest unikalna i wyjątkowa. Dlatego też ostateczny koszt zabiegu jest obliczany według indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów.

Podczas bezpłatnej niezobowiązującej konsultacji będziemy w stanie określić dokładny koszt całego procesu. Każdy zabieg jest wykonywany na indywidualne zamówienie, indywidualnie zaprojektowany, aby połączyć się z pozostałymi włosami i idealnie dopasować rys twarzy.

 

  • Zakola (Strefa 1-3) od 1500  do 2000 zł
  • Zakola + Szczyt głowy (strefy 1-6) od 3500 zł do 4500 zł
  • Zakola + Szczyt głowy + Tył głowy (strefy 1-7) od 4500 zł do 5500 zł
  • Tył głowy (Strefa 6-7) od 1500 zł
  • Cała głowa (Wszystkie strefy + boki głowy) od 8000 zł do 10 000 zł
  • Blizna po przeszczepie metodą STRIP – wyślij zdjęcie do wyceny
  • Blizny po przeszczepie metodą FUE – wyślij zdjęcie do wyceny
  • Blizna innego typu – wyślij zdjęcie do wyceny

Standardowa procedura zabiegowa obejmuje od 3 do 4 sesji zabiegowych. Czas w którym dojdzie do całkowitego utrwalenia się pigmentu w naskórku jest zróżnicowany dlatego też nasze zabiegi objęte są 12 miesięczną gwarancją polegającą na nielimitowanej liczbie bezpłatnych zabiegów poprawkowych.

Poznaj dokładny koszt zabiegu

Podane ceny są cenami orientacyjnymi, rzeczywisty koszt zależy od powierzchni łysej skóry głowy oraz indywidualnych potrzeb klienta w tym celu:

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą który również jest po zabiegu mikropigmentacji włosów, lub przyślij nam zdjęcia swojej głowy oraz opisz dokładnie swoje oczekiwania względem zabiegu a my na ich podstawie określimy dokładny koszt zabiegu który nie zmieni się niezależnie od ilości sesji wymaganych do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

Bezpłatna konsultacja może odbyć się również on-line za pomocą WhatsApp lub Skype.

Finansowanie zabiegu

Jako pierwsza w Polsce klinika mikropigmentacji skóry głowy oferujemy możliwość zapłaty za zabieg w nawet w 24 ratach. Dzięki systemowi ratalnemu MediRaty to co wydawało się nie osiągalne jest dostępne dla każdego z nas.


Prawdziwe raty 0%!

Wygodne finansowanie zabiegu mikropigmentacji skóry głowy w prawdziwych ratach 0%. Wybierając okres finansowania zabiegu na 12 miesięcy RRSO wynosi 0%.

Przejdź do wniosku on-line