Mikropigmentacja skóry głowy, ile to kosztuje?

Rozumiemy, że zabieg mikropigmentacji włosów jest bardzo osobistym zabiegiem. Podobnie jak Ty, każda procedura zabiegowa jest unikalna i wyjątkowa. Dlatego też ostateczny koszt zabiegu jest obliczany na podstawie wielu czynników tj. obszar łysienia, kolor pigmentacji, rodzaj skóry itp.

Podczas bezpłatnej niezobowiązującej konsultacji określimy dokładny koszt całego zabiegu. Każdy zabieg jest wykonywany na indywidualne zamówienie oraz indywidualnie zaprojektowany tak aby połączyć się z pozostałymi włosami i idealnie dopasować do Twoich rys twarzy.

  • Zakola (Strefa 1-3) od 1500  do 2000 zł
  • Zakola + Szczyt głowy (strefy 1-6) od 3500 zł do 4500 zł
  • Zakola + Szczyt głowy + Tył głowy (strefy 1-7) od 4500 zł do 5500 zł
  • Tył głowy (Strefa 6-7) od 1500 zł
  • Cała głowa (Wszystkie strefy + boki głowy) od 8000 zł do 10 000 zł
  • Blizna po przeszczepie metodą STRIP – wyślij zdjęcie do wyceny
  • Blizny po przeszczepie metodą FUE – wyślij zdjęcie do wyceny
  • Blizna innego typu – wyślij zdjęcie do wyceny
  • Odtworzenie lub zagęszczenie zarostu (NOWOŚĆ!) – wyślij zdjęcie do wyceny

Podane ceny są cenami orientacyjnymi, rzeczywisty koszt zależy od powierzchni łysej skóry głowy oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Standardowa procedura zabiegowa obejmuje od 3 do 4 sesji zabiegowych. Czas w którym dojdzie do całkowitego utrwalenia się pigmentu w naskórku jest zróżnicowany dlatego też nasze zabiegi objęte są 12 miesięczną gwarancją polegającą na nielimitowanej liczbie bezpłatnych zabiegów poprawkowych.

Poznaj dokładną cenę za zabieg mikropigmentacji włosów

Jeśli chcesz poznać cena mikropigmentacji skóry głowy w naszej klinice wyślij nam dokładne zdjęcia obrazujące miejsca łysienia oraz opisz dokładnie swoje oczekiwania względem zabiegu a my na ich podstawie określimy dokładny koszt który nie zmieni się niezależnie od ilości sesji wymaganych do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

lub

umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą Krzysztofem Reczyńskim który również jest po zabiegu mikropigmentacji włosów, lub przyślij nam zdjęcia swojej głowy Bezpłatna konsultacja może odbyć się również on-line za pomocą WhatsApp lub Skype.

Finansowanie zabiegu w ratach

Jako jedna z niewielu profesjonalnych klinik w Polsce oferujemy możliwość zapłaty za zabieg mikropigmentacji skóry głowy w ratach. Dzięki współpracy naszej kliniki z  Medical Finance Group SA oraz systemowi ratalnemu MediRaty to co wydawało się nie osiągalne jest dostępne dla każdego.

 

 

 

Finansowanie
5 (100%) 17 votes