Mikropigmentacja skóry głowy, ile to kosztuje?

Rozumiemy, że zabieg mikropigmentacji włosów jest bardzo osobistym zabiegiem. Podobnie jak Ty, każda procedura zabiegowa jest unikalna i wyjątkowa. Dlatego też ostateczny koszt zabiegu jest obliczany według indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów.

Podczas bezpłatnej niezobowiązującej konsultacji będziemy w stanie określić dokładny koszt całego procesu. Każdy zabieg jest wykonywany na indywidualne zamówienie, indywidualnie zaprojektowany, aby połączyć się z pozostałymi włosami i idealnie dopasować do Twoich rys twarzy.

Nasz przedział cenowy zaczyna się od 1500 zł za zakola do 8000 zł za całą głowę (wszystkie strefy).

Standardowa procedura zabiegowa obejmuje 3 sesje zabiegowe które objęte są 12 miesięczną gwarancją.

Poznaj dokładny koszt zabiegu

Przyślij nam zdjęcia swojej głowy a my na ich podstawie określimy dokładny koszt zabiegu który nie zmieni się niezależnie od ilości sesji wymaganych do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

Bezpłatna konsultacja może odbyć się również on-line za pomocą WhatsApp lub Skype.

Finansowanie zabiegu

Jako pierwsza w Polsce klinika mikropigmentacji skóry głowy oferujemy możliwość zapłaty za zabieg w nawet w 24 ratach. Dzięki systemowi ratalnemu MediRaty to co wydawało się nie osiągalne jest dostępne dla każdego z nas.


Prawdziwe raty 0%!

Wygodne finansowanie zabiegu mikropigmentacji skóry głowy w prawdziwych ratach 0%. Wybierając okres finansowania zabiegu na 12 miesięcy RRSO wynosi 0%.

Przejdz do wniosku on-line