• Home
  • Metamorfoza Grzegorza
  • Metamorfoza Grzeogrza

    Historia Grzegorza

 

Metamorfoza Grzegorza
5 (100%) 11 votes

Przypadek Grzegorza to przykład typowego łysienia androgenowego które dało o sobie znać ok. 35 roku życia. Spadek pewności siebie, chęć odmłodzenia swojego wyglądu to powody dla których Grzegorz zdecydował się na zabieg w naszej klinice.

Utrata włosów w sposób znaczy wpłynęła na moją pewność siebie. To główny powód dla którego zdecydowałem się na zabieg SMP. Wcześniej przez blisko rok robiłem “research” na temat mikropigmentacji włosów w Polsce ponieważ chciałem zrobić to w możliwie najlepszym miejscu. Widziałem już wcześniej rezultaty zabiegów i nie miałem wątpliwości że jest to rozwiązanie idealne dla mnie.

Świetna czytelna strona internetowa z ogromną ilością zdjęć przed i po zabiegu oraz rozmowa z Krzysztofem utwierdziły mnie w przekonaniu że trafiłem na profesjonalistę i prawdziwego pasjonata swojej pracy. Już sam fakt tego że on ma to…(SMP) na głowie, że mogę to zobaczyć a nawet dotknąć, to było dla mnie coś niesamowitego. 

Efekty zabiegu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Teraz jest to dla mnie zabawne bo najpierw czytasz o tym prawie rok a w momencie kiedy już leżysz na fotelu zabiegowym zaczynasz się zastanawiać czy wszystko będzie wyglądało świetnie? czy koledzy i koleżanki coś zauważą? Moje wątpliwości minęły już po pierwszych 3 godzinach. Wiecie co jest najlepsze? Że sesję zdjęciową wykonaliśmy już 7 dni po 2 zabiegu! Ponieważ zaraz po trzeciej sesji musiałem wracać do moich dzieciaków w Melbourne. Trzecia sesja była tylko formalnością i ostatecznym dopieszczeniem finalnego efektu. 

Zdecydowanie jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Polecam GJ

Grzegorz po zabiegu mikropigmentacji MicroHairSMP™

Grzegorz przed zabiegiem