• Home
  • Metamorfoza Timothy'ego
  • Historia Timothy'ego. Mikropigmentacja włosów Scalpmann

    Historia Timothy’ego

 

Metamorfoza Timothy’ego
5 (100%) 3 votes

Timothy pochodzi z USA jednak obecnie żyje i pracuje w Paryżu jako nauczyciel języka angielskiego w szkole średniej. Ze względu na wygórowane kwoty zabiegów we Francji zdecydował się na przylot do naszej kliniki w Warszawie co w konsekwencji i tak okazało się prawie o połowę tańszym rozwiązaniem niż zabieg w jakiejkolwiek klinice we Francji.

We Francji są bardzo wysokie podatki, dlatego też niemalże wszystkie usługi są dość drogie podobnie jest zresztą w USA gdzie leczenie zębów czy przeszczep włosów są bardzo drogie. Jeśli mam możliwość zapłacić za jakikolwiek zabieg mniej to robię to ze zwykłej oszczędności.

Oczywiście nie chciałem robić tego byle gdzie bo w końcu to “tatuaż” na głowie. Mam wiele tatuaży nie z wszystkich jestem zadowolony więc tym bardziej do zabiegu mikropigmentacji podchodziłem z dużą ostrożnością. W Warszawie mam wielu znajomych którzy pomogli mi z analizą opinii o klinice Scalpmann. Filmy oraz zdjęcia również przyczyniły się do tego że wybrałem właśnie tą klinikę.

Swoje włosy straciłem już dawno, nawet nie pamiętam dokładanie kiedy się to zaczęło. Większość moich przyjaciół nie pamięta mnie z włosami. Dlatego też byłem pozytywnie zaskoczony że zabieg nie wywołał większej sensacji w mojej pracy. Pracuje z młodzieżą która jest wyczulona na wszelkie zmiany. Moje odbicie w lustrze się zmieniło i to jest dla mnie najważniejsze bo widzę ogromną różnicę zwłaszcza gdy oglądam stare zdjęcia. Wstając rano patrząc w lustro uśmiecham się sam do siebie. Po kilku miesiącach od zabiegu mogę stwierdzić że jestem szczęśliwszym człowiekiem.

Timothy po zabiegu mikropigmentacji MicroHairSMP™