MicroHairSMP™ co to jest?

bezpieczeństwo 1 - Metoda MicroHairSMP™

 

MicroHairSMP™ – to nasza autorska udoskonalona metoda mikropigmentacji skóry głowy, której fundamentalnym założeniem jest bezpieczeństwo klienta oraz specjalisty podczas zabiegu. Zastosowana podczas serii zabiegów metodologia redukuje do minimum możliwość użycia zbyt ciemnego barwnika, jak również jego zbyt głębokiej aplikacji pigmentu w skórze i stworzenie tym samym tatuażu zamiast mikropigmentacji.

 

NATURALNE REZULTATY – to w ogromnym stopniu doświadczenie specjalisty wykonującego zabieg, aczkolwiek znaczenie ma również sposób w jaki aplikowany jest pigment. Tutaj nasza metoda maskowania łysienia MicroHairSMP™ nie ma sobie równych. Każde punktowe nakłucie wprowadza identyczną porcję pigmentu dokładnie w drugą warstwę naskórka, dzięki czemu proces jaśnienia pigmentu przebiega w sposób pożądany bez wybarwiania się pigmentu na kolor niebieski, czy zielony.

 

INDYWIDUALNY STYL – w naszych zabiegach skupiamy całą naszą uwagę tylko na Tobie. Mikropigmentacja skóry głowy dopasowana specjalnie do Twoich potrzeb, to nasz podstawowy cel.

Podczas wyznaczania linii włosów poświęcamy Ci tyle czasu, ile to konieczne, aby uzyskać naturalny wygląd i 100% zadowolenie z efektu finalnego. Nie używamy linijek ani szablonów, co powoduje, że każdy przypadek jest szyty na miarę. To decydujesz jak chcesz wyglądać!

bezpieczeństwo - Metoda MicroHairSMP™

 

BEZPIECZEŃSTWO – dzięki zastosowaniu urządzeń klasy medycznej oraz igieł z niezbędnymi atestami, doznania bólowe są zredukowane do minimum, a powikłania pozabiegowe objawiają się jedynie lekkim zaczerwienieniem, które utrzymuje się do 48 godzin. W wielu przypadkach powrót do pracy możliwy jest już na drugi dzień po zabiegu.

Tak więc MicroHairSMP™ to bezpieczny i skuteczny sposób na zakrycie łysienia, który nie wymaga rekonwalescencji.

 

KOMFORT PSYCHICZNY – nasza autorska metoda to gwarancja komfortu psychicznego. Po żadnym z zabiegów klient nie jest narażony na niekomfortowe spojrzenia osób z naszego otoczenia, gdyż cały proces mikropigmentacji metodą MicroHairSMP™ polega na stopniowej (nie drastycznej) zmianie naszego wizerunku.

Rozwiązujemy problem łysienia z wyczuciem, krok po kroku.

 

GWARANCJA ZADOWOLENIA – jesteśmy przekonani, że metoda MicroHairSMP™ to obecnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda mikropigmentacji skóry głowy w Polsce, dzięki której przywrócisz swojej głowie wymarzony i naturalny wygląd krótko ściętych włosów, a Twoja samoakceptacja wróci na właściwe tory.

Wygraj walkę z łysieniem już dziś – zapraszamy do kontaktu.

 

 

Metoda MicroHairSMP™

5 (100%) 5 vote[s]Metoda MicroHairSMP™
3.4 (68.89%) 9 głos[ów]