Mikropigmentacja skóry głowy | Warszawa

Nasza klinika mikropigmentacji skóry głowy w Warszawie to dogodna lokalizacja dla wszystkich mieszkańców stolicy oraz mieszkańców pobliskich miejscowości. Zaledwie 10 minut samochodem od Dworca Centralnego 25 minut piechotą od stacji metra Ratusz Arsenał lub 13 minut autobusem. W okolicy m.in. Muzeum Więzienia Pawiak, Muzeum Żydów Polskich i wiele innych.

Nasza placówka to doskonale wyposażone centrum kosmetyczne w którym wykonujemy zabiegi mikropigmentacji skóry głowy oraz prowadzimy szkolenia z mikropigmentacji.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego też nasze placówki oraz punkty konsultacyjno-zabiegowe nie są oznaczone w żaden sposób sugerujący na czym polegają oferowane przez nas zabiegi.

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszych klinikach objęte są ubezpieczeniem medycznym którego kopię nasz specjalista ma zawsze przy sobie.

Kto wykonuje zabiegi mikropigmentacji w Warszawie?

Mikropigmentacja skóry głowy-1
Krzysztof Reczyński i Marcin Bizior to zespół specjalistów wykonujących zabiegi mikropigmentacji skóry głowy w Warszawie. W chwili obecnej Marcin jest w trakcie zdobywania niezbędnego doświadczenia u boku Krzysztofa, asystuje przy zabiegach oraz przeprowadza bezpłatne konsultacje z osobami zainteresowanymi zabiegami.

Jesteś zainteresowany zabiegiem w tej klinice?

Skontaktuj się z nami

    Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Warszawa
5 (100%) 18 głos[ów]