Mikropigmentacja Włosów czyli odradzająca się nadzieja mężczyzn

Mikropigmentacja Włosów czyli odradzająca się nadzieja mężczyznJak to wytłumaczyć?

Kiedy opowiadam znajomym (którzy na szczęście nie mają tego problemu co my – łysi) czym jest mikropigmentacja włosów i na czym to polega mało kto jest w stanie za pierwszym razem zrozumieć idee tego z pozoru prostego zabiegu. Zwłaszcza że samo pojęcie mikropigmentacji wydaje się być stwierdzeniem bardzo technicznym wręcz budowlanym.

Problem wypadania włosów dotyczy obu płci, wszystkich grup etnicznych, oraz prawie wszystkich grup wiekowych, ale to mężczyźni są grupą najliczniej dotkniętą problem utraty włosów. Osoby takie mają wrażenie że cały świat na nich spogląda i komentuje to zjawisko na naszej głowie które rozpowszechnia się wśród młodych mężczyzn jak zaraza. Choć bywają również sytuacje w których na takie osoby się zupełnie nie zwraca uwagi co może być czasami gorsze w skutkach bo taki człowiek czuje się odtrącony.

Nie ma wątpliwości, że utrata włosów u faceta niesie ze sobą cały bagaż emocjonalnych problemów psychologicznych. Sam przez to przechodziłem wiem ile wyrzeczeń kosztuje nas maskowanie łysienia całymi latami. Wszystko przez społeczeństwo które postrzega wypadanie włosów jako oznaka starzenia się lub choroby, czego efektem jest to że tracimy pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Skutkuje to ostatecznym wycofaniem się z życia towarzyskiego i prowadzi do odizolowania się od społeczeństwa które jak nam się wydaje nas nie akceptuje.

Znajdźmy rozwiązanie

Codziennie miliony ludzi na całym świecie poszukują rozwiązania problemu łysienia. W internecie jest cała masa różnej jakości zabiegów i kuracji dostępnych dla osób zmagających się z wypadaniem włosów. Dla niektórych przeszczep wydaje się być jedynym wyjściem ale wysoka cena nie równa się z tym że wynik takiego zabiegu będziemy w stanie zaakceptować. Są też tacy którzy stosują środki doraźne tj. mikrowłókna czy systemy włosów czego efektem często jest narażenie się na wyśmianie przez znajomych nie znających litości.

Dla osoby która próbowała już niemalże wszystkiego…

(poza przeszczepem włosów – bo osobiście uważam że jak za zabieg nie zapłaci się równowartości kliku samochodów średniej klasy to efekty będą mało satysfakcjonujące, po za tym chyba aż tak bardzo nie cenie sobie swoich włosów aby wydawać na nie taki majątek 😉

…. mikropigmentacja włosów stała się jedyną nadzieją. Mimo że jest to tylko tatuaż na skórze głowy to dzięki zastosowaniu najnowszej technologii najwyższej jakości pigmentów można otrzymać idealną imitację mieszków włosowych i nadać sobie taki kształt i styl jaki tylko chcesz. Co najważniejsze to działa tak po prostu… wstajesz i nie myślisz o układaniu włosów, zakładaniu systemu, wymianie taśm czy nawet myciu głowy.

– jeśli do tej pory zmuszony byłeś nosić czapki by ukrywać przed całym światem rzadkie włosy – zapomnij o tym!

– jeśli do tej pory musiałeś codziennie rano myśleć o nałożeniu mikrowłókien i zaserwowaniu swoim włosom potężnej dawki chemicznego lakieru do włosów – zapomnij o tym !

– jeśli popełniłeś błąd którego się nie da cofnąć i zainwestowałeś w system włosów a teraz codziennie zmagasz się irytującymi spojrzeniami znajomych – zapomnij o tym!

– jeśli poddałeś się zabiegowi przeszczepu włosów ale wyniki są dalekie od Twoich wyobrażeń o bujnej fryzurze – zapomnij o tym!

– jeśli przez utratę włosów zmuszony byłeś zrezygnować ze sportu oraz życia towarzyskiego a Twoja kariera stanęła w miejscu tylko przez to że nie jesteś w stanie zaakceptować siebie bez włosów – zapomnij o tym!

– jeśli tylko z któregoś z powyższych powodów zrezygnowałeś z tego co dawało Ci siłę i radość – zapomnij o tym!

…bo jest nadzieja i tą nadzieją jest wolność jaką daje mikropigmentacja włosów!

DSC 7516 003 300x300 - Mikropigmentacja Włosów czyli odradzająca się nadzieja mężczyzn

Witam na moim blogu poświęconemu problemowi łysienia oraz mikropigmentacji medycznej skóry głowy. Dzielę się na nim swoją wieloletnią wiedzą z zakresu mikropigmentacji włosów i osobistymi doświadczeniami na temat łysienia z którym zmagałem się od 18 roku życia. Zabiegami mikropigmentacji zajmuję się już od 2014 roku dzięki czemu stałem się jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów SMP w Polsce.

Na łamach mojego eksperckiego bloga wypowiadać się będą również pozostali członkowie naszego zespołu którzy również doskonale rozumieją problem łysienia oraz samej mikropigmentacji. Jeśli zależy Ci na rzetelnych informacjach i opiniach naszych ekspertów to dobrze trafiłeś. Co najmniej 2 razy w miesiącu zamieszczamy ciekawe artykuły które pomagają w podjęciu decyzji jak również pozwalają poszerzać Twoją wiedzę na temat mikropigmentacji włosów.

Zapraszam!
Krzysztof Reczyński

Mikropigmentacja Włosów czyli odradzająca się nadzieja mężczyzn
5 (100%) 2 votes