Niestety, ale coraz częściej zgłaszają się do nas osoby, dla których zabieg mikropigmentacji włosów okazał się nie idealnym sposobem na zamaskowanie łysienia, a istnym koszmarem. Nasza klinika oferuje pomoc doraźną w postaci korekty nieudanego zabiegu mikropigmentacji skóry głowy, a także pomoc prawną, którą oferuje współpracująca z nami kancelaria radców prawnych.

Większość przypadków, z którymi się spotykamy jest poniżej dopuszczalnych standardów. Najczęstszymi błędami popełnianymi przez niedoświadczonych techników są:

  • nienaturalnie wyglądające linie włosów,
  • użycie do zabiegu nieodpowiedniej igły lub rollera,
  • źle dobrany odcień pigmentu,
  • zbyt głęboko osadzony pigment,
  • nieumiejętne połączenie mikropigmentacji z naturalnymi włosami,
  • nierównomierne osadzenie kropek na głowie.

Dla niedoświadczonego oka, niektóre błędy nie są od razu widoczne i oczywiste. Jednak wychodzimy z założenia, że każdy klient ma prawo do profesjonalnego zabiegu i całkowicie naturalnego wyglądu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować rozwiązanie pozwalające naprawić skutki zabiegu źle wykonanego zabiegu mikropigmentacji skóry głowy.

Zabieg naprawczy CorrectFix™

Przychodząc do naszej kliniki po pomoc możesz być pewny rzetelnej oceny mikropigmentacji wykonanej w innym miejscu. Dbamy o Twoje dobro i naszą reputację, dlatego też nigdy nie wykonamy zabiegu naprawczego, jeśli w naszym przekonaniu, nie jest on wymagany albo nie może on wprowadzić żadnej widocznej poprawy. W wielu przypadkach nasza metoda CorrectFix™ pozwala skorygować nieudany zabieg mikropigmentacji bez konieczności stosowania lasera. W przypadkach, w których zabieg naprawczy nie jest możliwy bez laserowego usuwania pigmentu, odsyłamy klienta do kliniki specjalizującej się w zabiegach laserowych.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Źle wykonany zabieg w innej kliniceZabieg naprawczy CorrectFix wykonany w klinice Scalpmann

 

Przeczytaj więcej na naszym blogu: Nieudany zabieg mikropigmentacji skóry głowy – co robić?

Zabieg naprawczy
5 (100%) 12 głos[ów]