Niestety, ale co raz częściej zgłaszają się do nas osoby dla których zabieg mikropigmentacji włosów okazał się istnym koszmarem. Nasza klinika oferuje pomoc doraźną w postaci korekty nieudanego zabiegu mikropigmentacji skóry głowy jak również pomoc prawną którą oferuje współpracująca z nami kancelaria radców prawnych. 

Większość przypadków z którymi się spotykamy jest poniżej dopuszczalnych standardów. Najczęstszymi błędami popełnianymi przez niedoświadczonych techników są:

  • nienaturalnie wyglądające linie włosów,
  • użycie do zabiegu nieodpowiedniej igły lub rollera,
  • źle dobrany odcień pigmentu,
  • zbyt głęboko osadzony pigment,
  • nieumiejętne połączenie mikropigmentacji z naturalnymi włosami,
  • nierównomierne osadzenie kropek na głowie.

Dla niedoświadczonego oka, niektóre błędy nie są od razu widoczne i oczywiste. Jednak wychodzimy z założenia że każdy klient ma prawo do profesjonalnego zabiegu i całkowicie naturalnego wyglądu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować rozwiązanie pozwalające naprawić skutki zabiegu źle wykonanego zabiegu mikropigmentacji skóry głowy.

Zabieg naprawczy CorrectFix™

Przychodząc do naszej kliniki po pomoc możesz być pewny rzetelnej oceny mikropigmentacji wykonanej gdzie indziej. Dbamy o Twoje dobro i naszą reputację dlatego też nigdy nie wykonamy zabiegu naprawczego, jeśli w naszym przekonaniu, nie jest on wymagany albo nie może on wprowadzić żadnej widocznej poprawy.

W wielu przypadkach nasza metoda CorrectFix pozwala naprawić źle wykonaną mikropigmentację bez konieczności stosowania lasera. W przypadkach w których zabieg naprawczy nie jest możliwy bez laserowego usuwania pigmentu , odsyłamy klienta do kliniki specjalizującej się w zabiegach laserowych.

Źle wykonany zabieg w innej kliniceZabieg naprawczy CorrectFix wykonany w klinice Scalpmann

 

Przeczytaj więcej na naszym blogu: Nieudany zabieg mikropigmentacji skóry głowy – co robić?

Zabieg naprawczy
5 (100%) 7 votes