mikropigmentacja włosów

rezultaty

Nasi klienci przed i po zabiegu

Galeria naszych klientów przed i po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Nasi specjaliści doskonale rozumieją problem łysienia ponieważ sami się z nim zmagali dlatego też proces mikropigmentacji włosów dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów jednocześnie dbając o detale dzięki czemu nasza mikropigmentacja wygląda idealnie pod każdym kątem.

 • mikropigmentacja skóry głowy
  przed
  mikropigmentacja włosów
  po

  Artur

  Wzorowo wykonana mikropigmentacja to taka która jest niewykrywalna nawet przez najbliższych znajomych. Historia Artura to

 • przed
  po

  Piotr K.

  Piotr podobnie jak wielu naszych klientów walkę z łysieniem rozpoczął od stosowania środków farmakologicznych które finalnie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

 • przed
  po

  Piotr

  19 lat i duże zakola to dla tak młodej osoby jak Piotr prawdziwy koszmar. Odważna decyzja o ogoleniu głowy na zero pozwoliła Piotrowo odzyskać pewność siebie i wygląd na jaki zasługuje.

 • przed
  po

  Krzysztof

  Krzysztof od kilku dobrych lat zmaga się z problemem łysienia plackowatego (Alopecia universalis) które pozbawiło go włosów na całym ciele. O zabiegu mikropigmentacji skóry głowy dowiedział się od swoich kolegów jednak początkowo myślał że sugestia tatuażu na głowie to kolejny żart w jego kierunku.

 • przed
  po

  Kuba

  Kuba podobnie jak wielu klientów z całej Polski zdecydował się na zabieg mikropigmentacji w naszej klinice. Mimo że mieszka w okolicach Poznania to jak sam mówi to nasze metamorfozy przykuwają szczególną uwagę.

 • przed
  po

  Paweł

  Paweł przy okazji swojego pobytu w Polsce zdecydował się na zabieg mikropigmentacji skóry głowy niedługo potem zdecydował się również na zagęszczenie rzadkiego zarostu.

 • przed
  po

  Grzegorz

  Przypadek Grzegorza to przykład typowego łysienia androgenowego które dało o sobie znać ok. 35 roku życia. Spadek pewności siebie, chęć odmłodzenia swojego wyglądu to powody dla których Grzegorz zdecydował się na zabieg w naszej klinice.

 • przed
  po

  Andrzej

  Loxon, propecia czy DX2 przed takim dylematem codziennie stoi wielu młodych mężczyzn. Nie inaczej było z Andrzejem początki łysienia to walka o każdy włos jednak mało skuteczne lekarstwa potrafią zrujnować budżet.

 • przed
  po

  Kamil

  Niektórzy klienci potrzebują czasu aby podjąć decyzję o poddaniu się zabiegowi. U Kamila nie trwało to długo po kwas od momentu w którym dowiedział się o oferowanym przez nas rozwiązaniu minęło zaledwie 2 tygodnie.

 • przed
  po

  Sahil

  Sahil pochodzi z Indii jednak od kilku lat mieszka i pracuje w Warszawie. O zabiegu dowiedział się od swojej żony i jak sami mówi nawet przez chwilę nie miał wątpliwości że zabieg poprawi jego wygląd.

 • przed
  po

  Timothy

  Timothy pochodzi z USA jednak obecnie żyje i pracuje w Paryżu jako nauczyciel języka angielskiego w szkole średniej. Ze względu na wygórowane kwoty zabiegów we Francji zdecydował się na przylot do naszej kliniki w Warszawie co w konsekwencji i tak okazało się prawie o połowę tańszym rozwiązaniem niż zabieg w jakiejkolwiek klinice we Francji.

 • przed
  po

  Jakub

  Efekty zabiegów zrobiły na mnie duże wrażenie. Jednak nie byłem do końca przekonany czy zdjęcia to nie fotomontaż. Przerabianie filmów to już wyższa szkoła jazdy dlatego one wzbudziły moje zainteresowanie i przekonały mnie do zabiegu.

 • przed
  po

  David

  Ostra wręcz prostokątna linia włosów jest dość popularna w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz wielu innych krajach obydwu Ameryk. W Scalpmann mamy doświadczenie pozwalające nam wykonać taką linię włosów u osób w każdym kolorze skóry.

 • przed
  po

  Karol

  Karol poświęcał ponad 30 minut dziennie na układanie rzadkich włosów. Mimo wielu starań łysienie nie zahamowało a włosów z miesiąca miesiąc było coraz mniej.

 • przed
  po

  Marcin

  Mikropigmentacja skóry głowy to rozwiązanie na które z roku na rok decyduje się coraz więcej mężczyzn. W przypadku Marcina czysty przypadek sprawił że zaczął interesować się oferowanym przez nas rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.

  Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

  Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

  Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

  Jesteśmy do dyspozycji:
  Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
  Sobota: 9:00 - 14:00

  phone
  (+48) 690 638 690
  e-mail
  info@scalpmann.com
  phone
  (+48) 790 694 473
  ×Porozmawiajmy na WhatsApp