Szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy od niedawna zyskuje ogromną popularność również w Polsce. Coraz większe zainteresowanie niesie za sobą zapotrzebowanie na techników ze specjalistyczną wiedzą na temat zabiegów tatuażu medycznego.

Rozpocznij swoją nową ścieżkę zawodową zapisując się na profesjonalne szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy. Oferowane przez nas szkolenie to przede wszystkim zajęcia praktyczne mające na celu przekazanie Ci maximum wiedzy w taki sposób abyś z pełną świadomością i odpowiedzialnością mógł oferować wysokiej jakości zabiegi. 

Co wyróżnia nasze szkolenia?

Nasze szkolenia to przede wszystkim indywidualne podejście oraz innowacyjna metoda MicroHairSMP™ która nie jest oferowana nigdzie indziej. To właśnie dzięki naszej metodzie w krótkim czasie zaczniesz osiągać rezultaty które od lat zachwycają klientów kliniki Scalpmann Hair&Head Care w całej Polsce a od 2019 roku również w Austrii.

Ucz się i trenuj z Krzysztofem Reczyńskim

Każde szkolenie prowadzi doświadczony i ceniony specjalista – Krzysztof Reczyński który od 2015 roku przeprowadził już blisko 1500 sesji zabiegowych. Indywidualne podejście oznacza że oferowane szkolenie dostosowane jest do Twoich obecnych umiejętności oraz potrzeb a więc jego ostateczny czas zależeć będzie od biegłości nowo nabytych umiejętności i przestrzegania przyjętych standardów.

W ramach szkolenia możliwa jest również praktyka w naszej klinice (Warszawa, Kraków, Katowice) dzięki której możliwe będzie zdobycie najwyższych kwalifikacji w zakresie mikropigmentacji skóry głowy dostępnych w Polsce.

Szkolenie mikropigmentacja skóry głowy cena

  • 5 dniowe szkolenie (modela zapewnia sobie kursant),
  • cena szkolenia: 7500 PLN brutto

 

  • 5 dniowe szkolenie (modela zapewnia klinika)
  • cena szkolenia cena: 8500 PLN brutto

WAŻNE! Cena, ostateczny kształt oraz program szkolenia dostosowywany jest do doświadczenia oraz indywidualnych potrzeb każdego z kursantów.

Szkolenia

    Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Szkolenia
4.9 (97.89%) 19 votes