Kalkulator mikropigmentacji - oblicz cenę za zabieg mikropigmentacji skóry głowy oraz zarostu

Kalkulator

Mikropigmentacja skóry głowy – kalkulator

Kalkulator mikropigmentacji to jedyne takie narzędzie na rynku pozwalające oszacować koszt zabiegu mikropigmentacji skóry głowy oraz mikropigmentacji zarostu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej aby poznać koszt zabiegu.

ZOBACZ CENNIK NASZYCH USŁUG

ILE TO KOSZTUJE

Kalkulator mikropigmentacji

Poniższy kalkulator to narzędzie dzięki któremu poznasz przybliżony koszt zabiegu mikropigmentacji skóry głowy oraz mikropigmentacji zarostu.

 • 1. Powiedz nam coś o sobie

 • 2. Zaznacz obszary wymagające mikropigmentacji

  Zaznacz tylko te obszary w których nie masz włosów lub przerzedzenie jest wyraźnie większe niż w miejscach w których włosy nie wypadają.

  area-1
  area-1
  area-1
 • 3. Twoja wycena

  Jest to przybliżony koszt zabiegu który ostatecznie może się różnić od wyceny na bezpośrednim spotkaniu ze specjalistą. Jeśli chcesz upewnić się co do ceny wskazanej w kalkulatorze wyślij zdjęcie swojej głowy oraz PrintScreen z kalkulatora.

  cena w przybliżeniu
  * cena za wszystkie sesje niezbędne do uzyskania oczekiwanego efektu

finansowanie

Mikropigmentacja skóry głowy na raty

Jako jedna z niewielu profesjonalnych klinik mikropigmentacji w Polsce oferujemy możliwość zapłaty za zabieg w ratach. Dzięki współpracy z naszej kliniki z Medical Financial Group SA oraz systemowi ratalnemu MediRaty to co wydawało się nieosiągalne jest dostępne dla każdego.

Prawdziwe raty 0%
Finansowanie zabiegów mikropigmentacji jest teraz prostsze i bardziej opłacalne niż kiedykolwiek! Zapłać za zabieg w wygodnych ratach 10 x 0%.

Jak to działa? Wystarczy że wyrazisz zgodę na przekazanie Twoich danych tj. imię oraz numer telefonu przedstawicielowi MediRaty a on skontaktuje się z Tobą i zorganizuje finansowanie zabiegu w ciągu kilku chwil.

 

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.

  Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

  Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

  Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

  Jesteśmy do dyspozycji:
  Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
  Sobota: 9:00 - 14:00

  phone
  (+48) 690 638 690
  e-mail
  info@scalpmann.com
  phone
  (+48) 790 694 473
  ×Porozmawiajmy na WhatsApp