Mikropigmentacja skóry głowy w Kielcach

lokalizacja

Kielce

Zastanawiasz się gdzie wykonać zabieg mikropigmentacji włosów w Kielcach? Klinika Scalpmann Hair&Head Care to renomowana klinika posiadająca wiele pozytywnych opinii. Nasz doświadczony specjalista Krzysztof Reczyński wykonał zabieg ponad 600 mężczyznom zmagającym się z problem łysienia.

Umów bezpłatną konsultację

Mikropigmentacja skóry głowy w Kielcach: gdzie wykonać zabieg?

Scalpmann Hair&Head Care Kielce
Dzięki współpracy z najlepszym w Kielcach gabinetem trychologicznym ANAGEN jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe zabiegi pozwalające zatrzymać łysienie lub stymulować odrost włosów we wczesnym etapie ich utraty. Zabiegi trychologiczne wykonuje doświadczony Trycholog mgr. Bartosz Kiec. Klinika Scalpmann Hair&Head Care znajduje się w kompleksie budynków usługowych PLAZA PARK budynek 94 – 1 piętro. Dla klientów korzystających z naszych usług przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking.

W tej lokalizacji wykonujemy zabiegi oraz szkolenia:

Zabiegi mikropigmentacji wykonywane są przez jednego z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce – Krzysztofa Reczyńskiego.

Adres

address

Spacerowa 11
26-050 Zagnańsk k. Kielc

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp