Scalpmann Hair&Head Care - Kliniki.pl
zagnansk kielce mikropigmentacja skory glowy scalpmann

lokalizacja

Kielce

Zastanawiasz się gdzie wykonać zabieg mikropigmentacji włosów w Kielcach? Klinika Scalpmann Hair&Head Care to renomowana klinika posiadająca wiele pozytywnych opinii. Nasz doświadczony specjalista Krzysztof Reczyński wykonał zabieg ponad 600 mężczyznom zmagającym się z problem łysienia.

Umów bezpłatną konsultację

Mikropigmentacja skóry głowy Kielce

Scalpmann Hair&Head Care Kielce – to nasza główna klinika zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości Zagnańsk oddalonej 10 km od centrum Kielc. Jest ona bardzo dobrze skomunikowana liczne linie autobusowe jak również dworzec kolejowy ułatwiają dojazd klientom z Krakowa czy Skarżyska-Kamiennej. Na miejscu mogą Państwo liczyć  na dyskrecję oraz doskonale wyposażone miejsce do spędzenia wielogodzinnej sesji zabiegowej.

W tej lokalizacji wykonujemy zabiegi oraz szkolenia:

Zabiegi mikropigmentacji wykonywane są przez jednego z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce – Krzysztofa Reczyńskiego.

Przeszczep włosów czy mikropigmentacja skóry głowy?

Przeszczepianie włosów to metoda stosowana w leczeniu łysienia androgenowego, telogenowego i anagenowego. Metody nie stosuje się natomiast w przypadku kuracji łysienia plackowatego. Zabieg jest kosztowny i czasochłonny, a jego rezultat nigdy w 100% pewny. Ponadto istnieje szereg przeciwskazań do wykonania przeszczepu włosów, jednym z nich jest m.in. przebyty zawał. Chirurg nie wykona również zabiegu u pacjenta z cukrzycą. To wszystko sprawia, że przeszczep włosów nie jest metodą uniwersalną, z zalet której może skorzystać każdy. Znacznie mniejsze ryzyko powikłań, bo praktycznie żadne, towarzyszy natomiast mikropigmentacji skóry głowy. Tego zabiegu nie przeprowadza lekarz, a stopień ingerencji w ciało pacjenta jest ograniczony do absolutnego minimum.

Mikropigmentacja to doskonała alternatywa dla przeszczepu, zarówno w przypadku całościowego, jak i częściowego braku owłosienia. Przy jej pomocy można wypełnić zakola, ubytki włosów na czubku głowy, a nawet zagęścić zarost na twarzy.

 

Adres

address

Spacerowa 11
26-050 Zagnańsk k. Kielc

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×

Cześć!

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mikropigmentacji. Możesz również wysłać mi swoje zdjęcie a wykonam dla Ciebie wizualizację wyglądu. Bezpłatnie! 🙂
×Porozmawiaj ze mną na WhatsApp 🙂