nasza wiedza

Blog o mikropigmentacji

Najnowszy artykuł

Mikropigmentacja zarostu – tatuaż receptą na gęstszy zarost

date 17 marca 2020

Rzadki zarost to problem wielu mężczyzn Broda to trend który od kilku sezonów jest nieodłącznym elementem prawdziwego mężczyzny. Niemalże na każdym rogu …
Czytaj całość
 • Mikropigmentacja włosów jak do witany jest pigment

  Mikropigmentacja skóry głowy – jak dobierany jest kolor pigmentu?

  date 20 kwietnia 2019

  Jak dobierany jest kolor pigmentu przy mikropigmentacji skóry głowy? Wiele osób zastanawia się, czy pigment, który aplikowany jest w naskórek jest kolorowy i czy rzeczywiście nie będzie się odróżniał od koloru naturalnie rosnących włosów.
  Czytaj całość
 • Gdzie zrobić zabieg mikropigmentacji skóry głowy? Cena mikropigmentacji włosów i opinie klientów

  date 18 listopada 2018

  Od tego gdzie zrobisz zabieg mikropigmentacji skóry głowy zależeć będzie to czy Twoje poczucie wartości wystrzeli w górę i będzie się tam utrzymywało przez długi czas czy być może pogorszy się i sięgnie dna.
  Czytaj całość
 • Nieudany zabieg mikropigmentacji skóry głowy

  date 30 września 2018

  Ostatnie 2 lata to wysyp pseudo klinik oferujących zabieg mikropigmentacji skóry głowy. Niejednokrotnie zabieg ten oferują już nawet kliniki przeszczepu włosów, gabinety makijażu permanentnego oraz salony fryzjerskie.
  Czytaj całość
 • Igły do mikropigmentacji skóry głowy i zarostu

  Igły i kartridże stosowane w mikropigmentacji włosów

  date 28 września 2018

  Poruszając temat różnic pomiędzy profesjonalną mikropigmentacją skóry głowy, a tradycyjnym tatuażem zaznaczyłem, że igły są jednym z najważniejszych elementów poprawnie wykonanego zabiegu maskowania łysienia.
  Czytaj całość
 • Tradycyjny tatuaż a mikropigmentacja skóry głowy jaka jest różnica

  Mikropigmentacja a tradycyjny tatuaż. Różnice między zabiegami

  date 12 września 2018

  Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że osoba wykonująca mikropigmentację włosów robi zwykły tatuaż na głowie. Ważne jest, aby poznać najważniejsze różnice pomiędzy tradycyjnym tatuażem, a zabiegiem mikropigmentacji skóry głowy.
  Czytaj całość
 • Cechy idealnego specjalisty SMP

  date 11 września 2018

  Na pewno wielu naszych klientów, jak również osoby mające dylemat, jaką ścieżkę zawodową obrać, zastanawia się, czy zostanie specjalistą od mikropigmentacji włosów jest łatwe.
  Czytaj całość
 • Jakie powinny być odstępy pomiędzy zabiegami mikropigmentacji skóry głowy?

  date 5 września 2018

  Jak już zapewne wiesz, zabieg mikropigmentacji skóry głowy rozkłada się w czasie na tzw. sesje zabiegowe. Ważnym pytaniem jest to, w jakich odstępach powinna odbywać się każda z nich?
  Czytaj całość
 • Fakty i mity na temat mikropigmentacji włosów

  date 3 września 2018

  W polskim internecie niestety w dalszym ciągu niewiele jest rzetelnych informacji nt. zabiegu mikropigmentacji skóry głowy, a mimo to powstało już wiele mitów na temat tego innowacyjnego zabiegu.
  Czytaj całość
 • Mikropigmentacja włosów czyli odradzająca się nadzieja mężczyzn

  date 28 lipca 2018

  Kiedy opowiadam znajomym (którzy na szczęście nie mają tego problemu, co my – łysi) czym jest mikropigmentacja włosów i na czym to polega, mało kto jest w stanie za pierwszym razem zrozumieć ideę tego z pozoru prostego zabiegu.
  Czytaj całość
×Porozmawiajmy na WhatsApp