nasza wiedza

Blog o mikropigmentacji

łysienie plackowate na brodzie

Najnowszy artykuł

Łysienie plackowate na brodzie: przyczyny, objawy, leczenie

date 23 listopada 2022

Łysienie plackowate jest powszechnie kojarzone z wypadaniem włosów na głowie. Czym jest łysienie plackowate? Jak się objawia? Jak sobie z nim radzić?
Czytaj całość
 • zakola-w-mlodym-wieku

  Zakola w młodym wieku: Skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić?

  date 23 listopada 2022

  Coraz więcej młodych mężczyzn doświadcza problemu przedwczesnej utraty włosów. Ich wypadanie w okolicach czoła powoduje stopniowe powstawanie zakoli i towarzyszący im spadek pewności siebie
  Czytaj całość
 • peruka dla mężczyzn

  Peruka dla mężczyzny: Jak ją nosić, żeby uzyskać naturalny efekt?

  date 16 maja 2022

  Rynek wyrobów z włosów naturalnych i syntetycznych chyba jeszcze nigdy dotąd nie miał nam do zaoferowania tak wiele. Obok peruk imprezowych w sprzedaży dostępne są profesjonalne peruki dla mężczyzn, które – po odpowiednim założeniu – pozwalają na uzyskanie naprawdę naturalnego efektu włosów na głowie. Ich mankamentem jest wysoka cena oraz relatywnie krótka żywotność.
  Czytaj całość
 • Sposób na łysienie

  Sposób na łysienie: Co zrobić, kiedy wszystko inne zawiodło?

  date 16 maja 2022

  Utrata włosów to dla wielu mężczyzn prawdziwe wyzwanie. Dostrzegając pierwsze objawy łysienia często sięgamy po różne metody i terapie, które mają za zadanie zahamować proces wypadania włosów lub go opóźnić. Co jednak w sytuacji, kiedy żadna z zastosowanych kuracji nie przyniosła zamierzonego efektu?
  Czytaj całość
 • Jak pielęgnować skórę głowy po zabiegu mikropigmentacji

  Jak zadbać o skórę głowy po zabiegu mikropigmentacji?

  date 4 marca 2022

  Jeśli jesteś już po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy, koniecznie zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji dzięki którym przez długi czas będziesz cieszył się wysokiej jakości efektami przez długie lata po ostatnim zabiegu. Oto naszych pięć wskazówek!
  Czytaj całość
 • Przeszczep czy mikropigmentacja włosów?

  Przeszczep czy mikropigmentacja włosów?

  date 12 października 2021

  Problem łysienia u mężczyzn i kobiet to nie tylko problem natury estetycznej. Bardzo często łysienie powoduje szereg dolegliwości psychicznych, w tym obniżenie własnej samooceny i depresję.
  Czytaj całość
 • Przyczyny łysienia u mężczyzn

  Przyczyny łysienia u mężczyzn

  date 6 sierpnia 2021

  Powszechnie zwykliśmy utożsamiać problem łysienia u mężczyzn z predyspozycjami genetycznymi. I rzeczywiście, łysienie androgenowe oraz łysienie plackowate są często warunkowane genetycznie.
  Czytaj całość
 • fryzury dla łysiejących, na zakola

  Fryzury dla łysiejących

  date 13 lipca 2021

  Przerzedzanie się włosów na czubku głowy, zakola, nadmierne wypadanie włosów… Żaden sposób na łysienie nie gwarantuje nam trwałego i w 100% naturalnego efektu zachowania bujnej czupryny.
  Czytaj całość
 • pigmentacja-brody-rozwiazanie-problemu-rzadkiego-i-nierownego-zarostu

  Pigmentacja brody, zarostu – rozwiązanie problemu rzadkiego i nierównego zarostu

  date 4 czerwca 2021

  Wielu z nas boryka się z problemem rzadkiego zarostu w okolicy wąsa i brody, jego miejscowym brakiem lub nierównomiernością, w wyniku czego zapuszczenie nawet kilkudniowej brody powoduje, że wyglądamy niechlujnie i nieatrakcyjnie. Rozwiązaniem tego problemu może być pigmentacja brody.
  Czytaj całość
 • Tatuaż imitujący włosy na głowie – innowacyjny sposób walki ze skutkami łysienia

  Tatuaż imitujący włosy na głowie – innowacyjny sposób walki ze skutkami łysienia

  date 15 maja 2021

  Problem łysienia spotyka mężczyzn niezależnie od wieku i prowadzonego stylu życia. Część z nas traci włosy przedwcześnie ze względów genetycznych, części dotyka łysienie androgenowe, inni tracą włosy w wyniku przebytych chorób lub urazów okolic głowy.
  Czytaj całość
×Porozmawiajmy na WhatsApp