Scalpmann Hair&Head Care - Kliniki.pl
mikropigmentacja skory glowy nadzieja dla lysych mezczyzn

Mikropigmentacja włosów czyli odradzająca się nadzieja mężczyzn

Spis treści

  Kiedy opowiadam znajomym (którzy na szczęście nie mają tego problemu, co my – łysi) czym jest mikropigmentacja włosów i na czym to polega, mało kto jest w stanie za pierwszym razem zrozumieć ideę tego z pozoru prostego zabiegu. Zwłaszcza, że samo pojęcie mikropigmentacji wydaje się być stwierdzeniem bardzo technicznym, wręcz budowlanym.

  Wypadanie włosów u mężczyzn

  Problem wypadania włosów dotyczy obu płci, wszystkich grup etnicznych, oraz prawie wszystkich grup wiekowych, ale to mężczyźni są grupą najliczniej dotkniętą problem utraty włosów. Osoby takie mają wrażenie, że cały świat na nich spogląda i komentuje to zjawisko na naszej głowie, które rozpowszechnia się wśród młodych mężczyzn, jak zaraza. Choć bywają również sytuacje, w których na takie osoby się zupełnie nie zwraca uwagi, co może być czasami gorsze w skutkach, bo wtedy człowiek czuje się odtrącony.

  Nie ma wątpliwości, że utrata włosów u faceta niesie ze sobą cały bagaż emocjonalnych problemów psychologicznych. Sam przez to przechodziłem, wiem ile wyrzeczeń kosztuje nas maskowanie łysienia całymi latami. Wszystko przez społeczeństwo, które postrzega wypadanie włosów jako oznakę starzenia się lub choroby, czego efektem jest to, że tracimy pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Skutkuje to ostatecznym wycofaniem się z życia towarzyskiego i prowadzi do odizolowania się od społeczeństwa, które jak nam się wydaje, nas nie akceptuje.

  Masz problem z łysieniem? Znajdźmy rozwiązanie

  Codziennie miliony ludzi na całym świecie poszukują rozwiązania problemu łysienia. W internecie jest cała masa różnej jakości zabiegów i kuracji dostępnych dla osób zmagających się z wypadaniem włosów. Dla niektórych przeszczep włosów wydaje się być jedynym wyjściem, ale wysoka cena nie równa się z tym, że wynik takiego zabiegu będziemy w stanie zaakceptować. Są też tacy, którzy stosują środki doraźne tj. mikrowłókna, czy systemy włosów, czego efektem często jest narażenie się na wyśmianie przez znajomych nie znających litości.

  Dla osoby która próbowała już niemalże wszystkiego…
  (poza przeszczepem włosów – bo osobiście uważam że jak za zabieg nie zapłaci się równowartości kilku samochodów średniej klasy, to efekty będą mało satysfakcjonujące, po za tym chyba aż tak bardzo nie cenię sobie swoich włosów, aby wydawać na nie taki majątek)
  …. mikropigmentacja włosów stała się jedyną nadzieją. Mimo, że jest to tylko tatuaż na skórze głowy, to dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, najwyższej jakości pigmentów można otrzymać idealną imitację mieszków włosowych i nadać sobie taki kształt i styl, jaki tylko chcesz. Co najważniejsze to działa, tak po prostu – wstajesz i nie myślisz o układaniu włosów, zakładaniu systemu, wymianie taśm czy nawet myciu głowy.
  – jeśli do tej pory zmuszony byłeś nosić czapki by ukrywać przed całym światem rzadkie włosy – zapomnij o tym!
  – jeśli do tej pory musiałeś codziennie rano myśleć o nałożeniu mikrowłókien i zaserwowaniu swoim włosom potężnej dawki chemicznego lakieru do włosów – zapomnij o tym!
  – jeśli popełniłeś błąd, którego się nie da cofnąć i zainwestowałeś w system włosów, a teraz codziennie zmagasz się irytującymi spojrzeniami znajomych – zapomnij o tym!
  – jeśli poddałeś się zabiegowi przeszczepu włosów, ale wyniki są dalekie od Twoich wyobrażeń o bujnej fryzurze – zapomnij o tym!
  – jeśli przez utratę włosów zmuszony byłeś zrezygnować ze sportu oraz życia towarzyskiego, a Twoja kariera stanęła w miejscu tylko przez to, że nie jesteś w stanie zaakceptować siebie bez włosów – zapomnij o tym!
  – jeśli tylko z któregoś z powyższych powodów zrezygnowałeś z tego, co dawało Ci siłę i radość – zapomnij o tym!
  …bo jest nadzieja i tą nadzieją jest wolność, jaką daje mikropigmentacja skóry głowy!

  Blog

  Najnowsze artykuły

  ×

  Cześć!

  Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mikropigmentacji. Możesz również wysłać mi swoje zdjęcie a wykonam dla Ciebie wizualizację wyglądu. Bezpłatnie! 🙂
  ×Porozmawiaj ze mną na WhatsApp 🙂