historie naszych klientów

Jakub

Efekty zabiegów zrobiły na mnie duże wrażenie. Jednak nie byłem do końca przekonany czy zdjęcia to nie fotomontaż. Przerabianie filmów to już wyższa szkoła jazdy dlatego one wzbudziły moje zainteresowanie i przekonały mnie do zabiegu.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Jakuba

Wybrałem Scalpmann ponieważ ich rezultaty robią wrażenie. Obserwuje ich konta na Instagramie i Facebooku i fajne jest to że pokazują co chwile nowe metamorfozy. Byłem przekonany że sprostają moim oczekiwaniom ponieważ ich profesjonalizm było widać w filmach oraz na zdjęciach. Jestem wymagającym klientem i ani przez chwilę nie czułem że nie poświęcono mi wystarczająco dużo uwagi. Efekt przerósł moje oczekiwania jest genialny.

przed
po
OPINIE O SCALPMANN

Jakub o nas

„Super obsługa, rzetelne i wiarygodne informacje przed zabiegiem, profesjonalne prowadzenie przed, w trakcie i po zabiegu, genialny efekt końcowy. Polecam!”

play

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp