• Home
  • Materiały wideo

Filmy

Wypadanie włosów często jest tematem którego zarówno kobiety jak i mężczyźni wolą unikać. Jednak część naszych klientów po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy odzyskuje pewność siebie i decyduje się opowiedzieć o swoich osobistych doświadczeniach związanych z utratą włosów, niespodziewanych reakcjach znajomych oraz rodziny. We wszystkich przypadkach mikropigmentacja włosów MicroHairSMP™ miała pozytywny wpływ na życie prywatne oraz zawodowe naszych klientów.

mikropigmentacja video

Metamorfoza Marcina | Warszawa

Marcin dowiedział się o mikropigmentacji włosów przez przypadek i tak oto od przypadku do przypadku stał się Twarzą naszej kliniki.

mikropigmentacja video

Historia Bartka z UK

Przygoda Bartka z mikropigmentacją włosów nie zaczęła się dla niego najlepiej. Niezadowolony z usług innej kliniki zgłosił się po pomoc do Krzysztofa z kliniki Scalpmann Hair&Head Care.

mikropigmentacja video

Lubos profesjonalny trening SMP

Lubos pochodzi z Czech ale już od kliku lat razem z rodziną mieszkają i pracują na Majroce. To właśnie tam luba oferuje mikropigmentację włosów w swojej klinice ScalpPro.

mikropigmentacja video

Wywiad z Krzysztofem właścicielem kliniki Scalpmann

Poznaj historię Krzysztofa właściciela kliniki który już od 18 roku życia zmagał się z problemem nadmiernej utraty włosów. Zobaczcie jak poradził sobie z problemem.

mikropigmentacja video

Mikropigmentacja włosów z bliska

Zobacz jak wygląda zabieg mikropigmentacji włosów w trakcie zabiegu.