Filmy

Wypadanie włosów często jest tematem którego zarówno kobiety jak i mężczyźni wolą unikać. Jednak niektórzy z naszych klientów po zabiegu mikropigmentacji włosów odzyskują pewność siebie i decydują się opowiedzieć o swoich osobistych doświadczeniach związanych z utratą włosów, niespodziewanych reakcjach znajomych oraz rodziny. We wszystkich przypadkach mikropigmentacja MicroHairSMP™ miała pozytywny wpływ na życie prywatne oraz zawodowe.

Metamorfoza Marcina | Warszawa

Marcin dowiedział się o mikropigmentacji włosów przez przypadek i tak oto od przypadku do przypadku stał się Twarzą naszej kliniki.

Historia Bartka z UK

Przygoda Bartka z mikropigmentacją włosów nie zaczęła się dla niego najlepiej. Niezadowolony z usług innej kliniki zgłosił się po pomoc do Krzysztofa z kliniki Scalpmann Hair&Head Care.

Lubos profesjonalny trening SMP

Lubos pochodzi z Czech ale już od kliku lat razem z rodziną mieszkają i pracują na Majroce. To właśnie tam luba oferuje mikropigmentację włosów w swojej klinice ScalpPro.

Wywiad z Krzysztofem właścicielem kliniki Scalpmann

Poznaj historię Krzysztofa właściciela kliniki który już od 18 roku życia zmagał się z problemem nadmiernej utraty włosów. Zobaczcie jak poradził sobie z problemem.

Mikropigmentacja włosów z bliska

Zobacz jak wygląda zabieg mikropigmentacji włosów w trakcie zabiegu.