Scalpmann Hair&Head Care

Scalpmann Hair&Head Care to jedna z pierwszych w Polsce klinik oferujących profesjonalne zabiegi mikropigmentacji skóry głowy dla najbardziej wymagających klientów. Założona w 2014 roku przez Krzysztofa Reczyńskiego który obecnie jest jednym z najbardziej doświadczonych techników mikropigmentacji włosów w Polsce.

Nasza główna klinika mieście w Warszawie przy ul. Dzielnej 72/u8. W miastach tj. Kraków, Katowice, Kielce, Gdańsk oraz Łódź posiadamy punkty zabiegowe w których kilka razy w miesiącu odbywają się również bezpłatne konsultacje.

Sukces oparty na historii walki z łysieniem

Krzysztof Reczyński najlepszy w Polsce specjalista od mikropigmentacji włosów

Krzysztof Reczyński to właściciel kliniki a zarazem jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów i trenerów SMP w Polsce. Pomysł na otwarcie kliniki narodził się na bazie własnych doświadczeń związanych z utratą włosów.

Mimo bezskutecznej walki skierował swoje myśli na to co już od kliku dobrych lat z powodzeniem funkcjonowało w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych czyli zabieg mikropigmentacji skóry głowy (ang. Scalp Micro Pigmentation). W 2014 roku w Warszawie otworzył klinikę opartą na ambicji stania się najlepszą w Polsce. Po latach udoskonalania własnej metody MicroHairSMP™ polegającej na tworzeniu idealnych replikacji mieszków włosowych oraz naturalnych liniach frontalnych włosów klinika zyskała uznanie swoich klientów w Polsce oraz zagranicą. ​

Obecnie uważany za jednego z najlepszych specjalistów i trenerów  mikropigmentacji skóry głowy w Polsce. Za swoje osiągnięcia i technikę doceniany również na arenie międzynarodowej. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności na zagranicznych szkoleniach.

Dlaczego Scalpmann Hair&Head Care?

  1. Działamy od 2014 roku, będąc tym samym jedną z najdłużej działających na rynku klinik oferujących zabieg SMP,
  2. Zaufały nam setki klientów z Polski oraz zagranicy czego potwierdzeniem jest największa w Polsce galeria zdjęć naszych klientów przed i po zabiegu,
  3. Jako jedyna w Polsce klinika oferujemy aż 24 miesięczny okres gwarancyjny,
  4. Oferujemy jedynie to co sami przetestowaliśmy na własnych głowach, dlatego na konsultacji możesz zobaczyć na własne oczy jak wyglądają efekty zabiegu.