O Scalpmann Hair&Head Care

Scalpmann Hair&Head Care to jedna z pierwszych w Polsce klinik oferujących i skupiających się jedynie na profesjonalnych zabiegach mikropigmentacji skóry głowy. Założona przez Krzysztofa Reczyńskiego klinika funkcjonuje nieprzerwanie od 2015 roku sukcesywnie zdobywając uznanie klientów z całej Polski, Austrii oraz Niemiec.

Sukces oparty na historii walki z łysieniem

Krzysztof Reczyński Katowice

Krzysztof Reczyński to właściciel kliniki a zarazem jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów i trenerów SMP w Polsce. Pomysł na otwarcie kliniki narodził się na bazie własnych doświadczeń związanych z utratą włosów.

Mimo bezskutecznej walki skierował swoje myśli na to co już od kliku dobrych lat z powodzeniem funkcjonowało w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych czyli zabieg mikropigmentacji skóry głowy (ang. Scalp Micro Pigmentation). W 2014 roku w Warszawie otworzył klinikę opartą na ambicji stania się najlepszą w Polsce. Po latach udoskonalania własnej metody MicroHairSMP™ polegającej na tworzeniu idealnych replikacji mieszków włosowych oraz naturalnych liniach włosów.                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Dlaczego Scalpmann Hair&Head Care?

  1. Działamy od 2014 roku, będąc tym samym jedną z najdłużej działających na rynku klinik oferujących zabieg SMP,
  2. Zaufały nam setki klientów z Polski oraz zagranicy czego potwierdzeniem jest największa w Polsce galeria zdjęć naszych klientów przed i po zabiegu,
  3. Jako jedyna w Polsce klinika oferujemy aż 24 miesięczny okres gwarancyjny,
  4. Oferujemy jedynie to co sami przetestowaliśmy na własnych głowach, dlatego na konsultacji możesz zobaczyć na własne oczy jak wyglądają efekty zabiegu.