Nazywam się

Krzysztof Reczyński

Jestem doświadczonym specjalistą mikropigmentacji skóry głowy i założycielem jednej z pierwszych w Polsce klinik specjalizujących się wyłącznie w mikropigmentacji skóry głowy.

Od ponad 6 lat pomagam osobom cierpiącym z powodu utraty włosów oferując innowacyjną na polskim rynku metodę mikropigmentacji skóry głowy która w krajach tj. Wielka Brytania i Stany Zjednoczone stała się prawdziwym hitem medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem dzielę się na moim blogu jak również podczas licznych szkoleń organizowanych w Polsce oraz za granicami naszego kraju.

Scalpmann Hair&Head Care

Jak to się zaczęło?

W 2014 roku po wielu latach walki z łysieniem androgenowym i wypróbowaniu chyba wszystkich możliwych metod walki z łysieniem w dalszym ciągu poszukiwałem rozwiązania problemu łysienia. Tysiące złotych wydane na nieskuteczne lekarstwa tylko skutecznie odchudzały mój portfel i zasilały konta koncernów farmaceutycznych. Kosmetyki maskujące łysienie tj. mikrowłókna oraz system włosów z których również miałem okazję korzystać zbyt mocno ograniczały mnie w codziennym życiu abym mógł w normalny sposób funkcjonować.

Poddałem się… ogoliłem resztki włosów ale nie zrezygnowałem z walki o lepszy wygląd. W 2014 poddałem się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy w klinice SKALP, którego efekty utrzymują się do dzisiaj. Zafascynowany ideą zabiegu szybko przekonałem się że wiele osób w Polsce czeka na takie rozwiązanie.

doświadczenie

Scalpmann w liczbach

 • +50 000

  Godzin spędzonych z klientami

 • +1 750

  Zadowolonych klientów

 • +65

  Przeszkolonych specjalistów

 • +6

  Lat doświadczenia

warto nam zaufać

Dlaczego Scalpmann to najlepszy wybór?

Doskonale rozumiem problem łysienia i to jak bardzo brak włosów na głowie mężczyzny wpływa na jego pewność siebie. Doświadczenie które zdobyłem przez ostatnie lata pozwoliło mi zostać międzynarodowym szkoleniowcem. Dzisiaj to ja i efekty mojej pracy są przykładem dla innych osób pragnących uczyć się i wykonywać zabiegi mikropigmentacji na wysokim poziomie.

 • Niezależnie od lokalizacji, każdy z zabiegów wykonywany jest wyłącznie przeze mnie

 • Pomagamy świadomie i nie narzucamy mikropigmentacji jako jedynego słusznego rozwiązania dzięki czemu z naszych usług korzystają jedynie osoby w 100% przekonane do rozwiązania które oferujemy

 • Moja autorska metoda mikropigmentacji MikroHairSMP chodzi za najbezpieczniejszą formę pigmentacji

 • Naturalne i nie przerysowane linie włosów to nasza specjalność dzięki czemu każdy z naszych klientów jest w 100% zadowolony

 • Nasza praca została zauważona i doceniona przez międzynarodowe organizacje tj. World Scalp Micropigmentation Awards która w 2018 nominowała mnie w kategorii Odkrycia Roku.

 • Nasza klinika została nagrodzona prestiżową nagrodą przyznawaną przez klientów — Orły Medycyny 2019.

 • Osobiście skorzystałem z zabiegu i jestem żywym przykładem tego że „tatuaż na głowie” jest niezauważalny i może stanowić integralną część naszego wizerunku.

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp