nazywam się

Krzysztof Reczyński

Jestem doświadczonym specjalistą mikropigmentacji skóry głowy i założycielem jednej z pierwszych w Polsce klinik specjalizujących się w tego typu zabiegach.

Od blisko 6 lat pomagam osobom cierpiącym z powodu utraty włosów oferując innowacyjną metodę mikropigmentacji skóry głowy która w krajach tj. Wielka Brytania i Stany Zjednoczone stała się prawdziwym hitem medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem dzielę się na moim blogu jak również podczas licznych szkoleń organizowanych w Polsce oraz za granicą.

Scalpmann Hair&Head Care

Jak to się zaczęło?

W 2014 roku po wielu latach walki z łysieniem androgenowym i wypróbowaniu chyba wszystkich możliwych metod walki z łysieniem w dalszym ciągu poszukiwałem rozwiązania problemu łysienia. Tysiące złotych wydane na nieskuteczne lekarstwa tylko skutecznie odchudzały mój portfel i zasilały konta koncernów farmaceutycznych. Kosmetyki maskujące łysienie tj. mikrowłókna oraz system włosów z których również miałem okazję korzystać zbyt mocno ograniczały mnie w codziennym życiu abym mógł w normalny sposób funkcjonować.

Poddałem się… ogoliłem resztki włosów ale nie zrezygnowałem z walki o lepszy wygląd. W 2014 poddałem się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy w klinice SKALP, którego efekty utrzymują się do dzisiaj. Zafascynowany ideą zabiegu szybko przekonałem się że wiele osób w Polsce czeka na takie rozwiązanie.

doświadczenie

Scalpmann w liczbach

 • +25 000

  Godzin spędzonych z klientami

 • +1 250

  Zadowolonych klientów

 • +50

  Przeszkolonych specjalistów

 • +6

  Lat doświadczenia

warto nam zaufać

Dlaczego Scalpmann to najlepszy wybór?

Doskonale rozumiem problem łysienia i to jak bardzo brak włosów na głowie mężczyzny wpływa na jego pewność siebie. Doświadczenie które zdobyłem przez ostatnie lata pozwoliło mi zostać międzynarodowym szkoleniowcem. Dzisiaj to ja i efekty mojej pracy są przykładem dla innych osób pragnących uczyć się i wykonywać zabiegi mikropigmentacji na wysokim poziomie.

 • Przez blisko 5 lat funkcjonowania klinice Scalpmann zaufało ponad 1250klientów.

 • Pomagamy świadomie i nie narzucamy mikropigmentacji jako jedynego słusznego rozwiązania dzięki czemu z naszych usług korzystają jedynie osoby w 100% przekonane do rozwiązania które oferujemy

 • Moja autorska metoda mikropigmentacji MicroHairSMP uchodzi za najbezpieczniejszą formę pigmentacji.

 • Naturalne i nie przerysowane linie włosów to nasza specjalność dzięki czemu każdy z naszych klientów jest w 100% zadowolony

 • Nasza praca została zauważona i doceniona przez międzynarodowe organizacje tj. World Scalp Micropigmentation Awards która w 2018 nominowała mnie w kategorii Odkrycia Roku.

 • Nasza klinika została nagrodzona prestiżową nagrodą przyznawaną przez klientów — Orły Medycyny 2019.

 • Osobiście skorzystałem z zabiegu i jestem żywym przykładem tego że „tatuaż na głowie” jest niezauważalny i może stanowić integralną część naszego wizerunku.

specjaliści scalpmann

Poznaj nasz zespół

 • Krzysztof Reczyński

  Warszawa, Kielce, Kraków, Katowice

  Właściciel kliniki, szkoleniowiec i główny specjalista mikropigmentacji skóry głowy
 • Karol Dziedzic

  Kraków, Katowice

  Specjalista ds. konsultacji
 • Luboš Mnuk

  Praga, Wiedeń

  Starszy specjalista oraz szkoleniowiec mikropigmentacji skóry głowy w Scalpmann Hair&Head Care

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.

  Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

  Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

  Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

  Jesteśmy do dyspozycji:
  Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
  Sobota: 9:00 - 14:00

  phone
  (+48) 690 638 690
  e-mail
  info@scalpmann.com
  phone
  (+48) 790 694 473
  ×Porozmawiajmy na WhatsApp