Scalpmann Hair&Head Care - Kliniki.pl
image1

lokalizacja

Katowice

Nasza klinika mikropigmentacji skóry głowy w Katowicach to najlepsze miejsce na Górnym Śląsku do wykonania zabiegu mikropigmentacji z zachowaniem najwyższych standardów i tym samym pożegnaniu łysienia raz na zawsze.

 

UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Mikropigmentacja skóry głowy Katowice

Współpraca z kliniką SIMEA BEAUTY pozwala nam docierać do klientów Górnego Śląska i świadczyć pełen wachlarz oferowanych przez nas usług na wysokim poziomie. Jeśli zadajesz sobie pytanie gdzie zrobić zabieg mikropigmentacji skóry głowy to zadzwoń do nas. Zapisz się bezpłatną konsultację lub zarezerwuj termin zabiegu.

 

————————————————-

UWAGA! Czas oczekiwania na zabieg mikropigmentacji łysej skóry głowy oraz mikropigmentacji w celu optycznego zagęszczenia rzadkich włosów to obecnie min. 4 tygodnie.

 

W tej lokalizacji wykonujemy zabiegi tj.:

Adres kliniki

address

ul. Karoliny 9/2
40-186 Katowice

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×

Cześć!

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mikropigmentacji. Możesz również wysłać mi swoje zdjęcie a wykonam dla Ciebie wizualizację wyglądu. Bezpłatnie! 🙂
×Porozmawiaj ze mną na WhatsApp 🙂