Scalpmann Hair&Head Care - Kliniki.pl
7

historie naszych klientów

Krzysztof

Krzysztof od kilku dobrych lat zmaga się z problemem łysienia plackowatego (Alopecia universalis) które pozbawiło go włosów na całym ciele. O zabiegu mikropigmentacji skóry głowy dowiedział się od swoich kolegów jednak początkowo myślał że sugestia tatuażu na głowie to kolejny żart w jego kierunku.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Krzysztofa

Tak…myślałem że tatuaż na głowie to kolejny żart w moim kierunku. Nie jestem osobą która przejmowałaby się żartami na mój temat. Mam do mojego wyglądu ogromny dystans i sam często z niego żartuje. Poza utratą włosów choroba jaką jest Alopecia Universalis nie odbija się w żaden sposób na moim zdrowiu i to jest dla mnie najważniejsze w tym momencie.

Nie potrzebowałem wiele czasu na decyzję o poddaniu się zabiegowi. Im dłużej bym się zastanawiał tym bardziej bym się zniechęcał i szukał wymówek. Postanowiłem zaskoczyć moich znajomych zmianą swojego wyglądu. Od momentu w którym dowiedziałem się o zabiegu aż do momentu w którym miałem wykonany pierwszy zabieg minęło max. 2 tygodnie.

Trochę to trwało bo do obecnego efektu potrzebowałem aż 4 zabiegów z których każdy trwał średnio 6 godzin. Byłem zdeterminowany, czas spędzony w pozycji leżącej trochę się dłużył ale robiliśmy tyle przerw ile rzeczywiście potrzebowałem.

4 30
przed
7
po
OPINIE O SCALPMANN

Krzysztof o nas

„Znajomi często komentują mój wygląd i cieszą się że włosy zaczynają mi odrastać. Nie mam wątpliwości że całość wygląda idealnie.”

Krzysiek 2020 07 07 play

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×

Cześć!

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mikropigmentacji. Możesz również wysłać mi swoje zdjęcie a wykonam dla Ciebie wizualizację wyglądu. Bezpłatnie! 🙂
×Porozmawiaj ze mną na WhatsApp 🙂