historie naszych klientów

Kuba

Kuba podobnie jak wielu klientów z całej Polski zdecydował się na zabieg mikropigmentacji w naszej klinice. Mimo że mieszka w okolicach Poznania to jak sam mówi to nasze metamorfozy przykuwają szczególną uwagę.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Kuby

Moje włosy dość szybko wypadły już kilka lat temu. Nie czekałem z goleniem głowy zbyt długo. Dzisiaj wiem że to była dobra decyzja ponieważ łatwiej było mi zdecydować się na mikropigmentację włosów. Słyszałem że wiele osób ma problem z tym by przyznać się że poddali się takiemu zabiegowi, osobiście jednak nie miałem takiego problemu. Dlatego też moi znajomi od razu zauważyli efekt. Spodziewali się bujnej czupryny aczkolwiek chyba nie do końca zrozumieli ideę całego zabiegu. Finalnie jednak w ich ocenie efekt jest naprawdę realistyczny i nie odróżniający się od reszty włosów. Na tym mi właśnie zależało.

przed
po
OPINIE O SCALPMANN

Kuba o nas

„Serdecznie polecam! Pan Krzysztof podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie i z dużym wyczuciem estetyki – efekt zabiegu jest tak naturalny, że każdy pyta, dlaczego golę głowę, skoro mam normalne włosy. Sam zabieg zdecydowanie wpłynął pozytywnie na moją samoocenę i wygląd – co z resztą słyszę od znajomych, którzy twierdzą zgodnie, że wyglądam lepiej. Codzienne golenie glowy nie jest żadnym problemem, zajmuje około 3 minut. Zdecydowanie warto! Do tego pan Krzysztof jest bardzo sympatycznym człowiekiem, zabieg za każdym razem przebiegał w swobodnej i miłej atmosferze”

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp