Scalpmann Hair&Head Care - Kliniki.pl
sahil po zabiegu smp

historie naszych klientów

Sahil

Sahil pochodzi z Indii jednak od kilku lat mieszka i pracuje w Warszawie. O zabiegu dowiedział się od swojej żony i jak sami mówi nawet przez chwilę nie miał wątpliwości że zabieg poprawi jego wygląd.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Sahila

Sam zabieg był dla naszego specjalisty wyzwaniem ponieważ Sahil to pierwszy klient z ciemną karnacją oraz charakterystyczną ostrą linią włosów. Także i w tym przypadku liczy się naturalność dlatego cały proces wymagał aż 4 sesji zabiegowych aby stopniowo i bezpiecznie jak najbardziej zbliżyć się do koloru krótko ściętych włosów. Uzyskany efekt w 100 % satysfakcjonuje samego Sahila jak również jego żonę.

6 14
przed
sahil po zabiegu smp 1
po
OPINIE O SCALPMANN

Sahil o nas

„Chris is friendly and patient specialist who take his time to listen to your requirements. Chris was great to work with and the finished look is incredible, far better than i could have imagined. 10/10”

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×

Cześć!

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mikropigmentacji. Możesz również wysłać mi swoje zdjęcie a wykonam dla Ciebie wizualizację wyglądu. Bezpłatnie! 🙂
×Porozmawiaj ze mną na WhatsApp 🙂