historie naszych klientów

Kamil

Niektórzy klienci potrzebują czasu aby podjąć decyzję o poddaniu się zabiegowi. U Kamila nie trwało to długo po kwas od momentu w którym dowiedział się o oferowanym przez nas rozwiązaniu minęło zaledwie 2 tygodnie.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Kamila

Im dłużej się nad czymś zastanawiam tym bardziej dochodzę do wniosku że chyba mi to nie potrzebne. Jednak w tym przypadku 14 dni to nie był długi okres. Musiałem przeczytać wszystko na temat mikropigmentacji żeby nic mnie nie zaskoczyło. Jednak o tym że to zrobię byłem przekonany już po kilku dniach. Niedługo potem spotkałem się na konsultacji na której zobaczyłem na własnej głowie jak mogę wyglądać. To było coś niesamowitego. Niespełna kilka tygodni później byłem już po pierwszym zabiegu. Nie było za bardzo jeszcze czym się zachwycać ale o wszystkim byłem wcześniej poinformowany dlatego nie byłem zaskoczony. Po drugim zabiegu efekt już był mocno widoczny i o wiele bardziej realistyczny niż wizualizacja na konsultacji.

przed
po
OPINIE O SCALPMANN

Kamil o nas

„Warto! Naprawdę warto, zmiana jest stopniowa i dobrze zaplanowana. Jestem bardzo zadowolony, ten wydatek uważam za inwestycję w siebie.”

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp