historie naszych klientów

Andrzej

Loxon, propecia czy DX2 przed takim dylematem codziennie stoi wielu młodych mężczyzn. Nie inaczej było z Andrzejem początki łysienia to walka o każdy włos jednak mało skuteczne lekarstwa potrafią zrujnować budżet.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Andrzeja

Lekarstwa na łysienie w formie wcierek czy tabletek same w sobie nie są złe jeśli przyniosłyby jakiekolwiek rezultaty. Mimo konsekwentnego stosowania efektów nie było widać a pieniędzy w portfelu było coraz mniej. Potrzebowałem natychmiastowego rezultatu ponieważ źle się czułem z samym sobą. Głównie chodzi o brak pewności siebie i to ciągłe zakrywanie głowy czapką. W pewnym momencie pojawiła się możliwość wzięcia udziału w szkoleniu w charakterze modela. Nie zastanawiałem się bo wiedziałem że jestem w rękach profesjonalisty. Dostałem gwarancję tego że efekt będzie naturalny. Nie zawiodłem się i jestem przeszczęśliwy. Czapki noszę nadal bo je lubię a nie dlatego że muszę.

przed
po
OPINIE O SCALPMANN

Andrzej o nas

„Czuję się wspaniale ponieważ wyglądam młodziej a na dodatek za zabieg zapłaciłem ułamek ceny dzięki szkoleniu. Pozdrawiam Andrzej”

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp