Scalpmann Hair&Head Care - Kliniki.pl
5 12

historie naszych klientów

Grzegorz

Przypadek Grzegorza to przykład typowego łysienia androgenowego które dało o sobie znać ok. 35 roku życia. Spadek pewności siebie, chęć odmłodzenia swojego wyglądu to powody dla których Grzegorz zdecydował się na zabieg w naszej klinice.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Grzegorza

Utrata włosów w sposób znaczy wpłynęła na moją pewność siebie. To główny powód dla którego zdecydowałem się na zabieg SMP. Wcześniej przez blisko rok robiłem “research” na temat mikropigmentacji włosów w Polsce ponieważ chciałem zrobić to w możliwie najlepszym miejscu. Widziałem już wcześniej rezultaty zabiegów i nie miałem wątpliwości że jest to rozwiązanie idealne dla mnie.

Świetna czytelna strona internetowa z ogromną ilością zdjęć przed i po zabiegu oraz rozmowa z Krzysztofem utwierdziły mnie w przekonaniu że trafiłem na profesjonalistę i prawdziwego pasjonata swojej pracy. Już sam fakt tego że on ma to…(SMP) na głowie, że mogę to zobaczyć a nawet dotknąć, to było dla mnie coś niesamowitego.

Efekty zabiegu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Teraz jest to dla mnie zabawne bo najpierw czytasz o tym prawie rok a w momencie kiedy już leżysz na fotelu zabiegowym zaczynasz się zastanawiać czy wszystko będzie wyglądało świetnie? czy koledzy i koleżanki coś zauważą? Moje wątpliwości minęły już po pierwszych 3 godzinach. Wiecie co jest najlepsze? Że sesję zdjęciową wykonaliśmy już 7 dni po 2 zabiegu! Ponieważ zaraz po trzeciej sesji musiałem wracać do moich dzieciaków w Melbourne. Trzecia sesja była tylko formalnością i ostatecznym dopieszczeniem finalnego efektu.

5 19
przed
5 20
po
OPINIE O SCALPMANN

Grzegorz o nas

„Zdecydowanie jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Polecam GJ”

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×

Cześć!

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mikropigmentacji. Możesz również wysłać mi swoje zdjęcie a wykonam dla Ciebie wizualizację wyglądu. Bezpłatnie! 🙂
×Porozmawiaj ze mną na WhatsApp 🙂