Scalpmann Hair&Head Care - Kliniki.pl
marcin

historie naszych klientów

Marcin

Mikropigmentacja skóry głowy to rozwiązanie na które z roku na rok decyduje się coraz więcej mężczyzn. W przypadku Marcina czysty przypadek sprawił że zaczął interesować się oferowanym przez nas rozwiązaniem.

poprzednia metamorfoza

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Marcina

Marcin to jeden z niewielu naszych klientów dla którego utrata włosów nie była ogromnym problemem. Wszystko jednak zmieniło się gdy poznał właściciela kliniki – Krzysztofa. Marcin był w szoku jak naturalne są efekty zabiegów które uzyskuje się w klinice Scalpmann Hair&Head Care. Marcin pracuje w branży reklamowej, podczas realizacji zlecenia otrzymanego od naszej kliniki dowiedział się o rozwiązaniach jakie oferujemy. Miał okazję zobaczyć na własne oczy jak wygląda mikropigmentacja na głowie Krzysztofa. Wykonaliśmy dla Marcina symulację wyglądu za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej kredki co jak sam przyznaje mocno utwierdziło go w przekonaniu że oferowany przez nas zabieg poprawi jego wygląd.

marcin przed zabiegiem smp
przed
marcin po zabigu smp
po
OPINIE O SCALPMANN

Marcin o nas

„Po zabiegu mikropigmentacji nie muszę już zastanawiać się nad układaniem włosów…moja fryzura wygląda zawsze tak samo dobrze”.

Marcin 2020 07 07 play

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×

Cześć!

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mikropigmentacji. Możesz również wysłać mi swoje zdjęcie a wykonam dla Ciebie wizualizację wyglądu. Bezpłatnie! 🙂
×Porozmawiaj ze mną na WhatsApp 🙂