historie naszych klientów

Paweł

Paweł przy okazji swojego pobytu w Polsce zdecydował się na zabieg mikropigmentacji skóry głowy niedługo potem zdecydował się również na zagęszczenie rzadkiego zarostu.

PRZED I PO ZABIEGU

Historia Pawła

Wielu Polaków mieszkających na stałe za granicą przy okazji swojego pobytu w Polsce korzysta z usług medycznych oraz kosmetycznych ponieważ są one oferowane na wysokim poziomie i najzwyczajniej sporo tańsze. Nie inaczej było z Pawłem który żyje wraz ze swoją rodziną w USA.
Paweł zachwycony efektem mikropigmentacji skóry głowy przy okazji kolejnej wizyty w Polsce zdecydował się na zabieg mikropigmentacji zarostu który powoli staje się również bardzo popularny. Efekty zabiegu możecie ocenić poniżej. Warto podkreślenia jest że sesja zdjęciowa została wykonana świeżo po 1 zabiegu.

przed
po
OPINIE O SCALPMANN

Paweł o nas

„Po zabiegu mikropigmentacji włosów musiałem się oswoić z nowym wyglądem.Pomogła mi w tym reakcja rodziny i znajomych którzy byli zachwyceni efektem”

Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmianę swojego życia?

Zarezerwuj termin zabiegu

Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w jednej z wielu naszych lokalizacji.
Wysyłając wiadomość wyrażają jednocześnie Państwo zgodę na przetwarzane i przechowywanie przez Scalpmann Hair&Head Care Państwa danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania drogą elektroniczną odpowiedzi na kierowane przez Państwa pytania.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zabiegów lub szkoleń?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

phone
(+48) 690 638 690
e-mail
info@scalpmann.com
phone
(+48) 790 694 473
×Porozmawiajmy na WhatsApp